מי אנחנו

GO for IT  לעבודה בהייטק…

GO for IT  מפגישה בין מועמדים פוטנציאליים למעסיקים פוטנציאליים ומייצרת עבור שני הצדדים סיפורי הצלחה.

GO for IT  מתבססת על ניסיון רב שנים של חברת האם באיתור כוח אדם טכנולוגי ובהעסקתו בקרב חברות מהמובילות בשוק התוכנה הישראלי.

GO for IT  עובדת על פי מרכזי התמחות טכנולוגיים מה שמאפשר לה לנהל תהליך גיוס ממוקד ואיכותי, לספק פתרונות גיוס טכנולוגיים ללקוחותיה ופתרונות תעסוקתיים אטרקטיביים לחלק נרחב ממועמדיה.

GO for IT  מתחייבת לשמר קשר אישי וישיר עם מגוון מלקוחותיה ומועמדיה תוך שהיא מכווינה, מייעצת, מלווה ותומכת בתהליך הגיוס, בהתאמה לדרישות המקצועיות של הלקוח והפרופיל התעסוקתי של המועמד.

פעילותה של GO for IT  מקבוצת לוג-און תוכנה בע"מ נוסדה באופן רשמי בשנת 2011, כחלק מסגירת מעגל והשלמת סל הפתרונות שהקבוצה מספקת לשוק התוכנה המקומי והבינלאומי.

הצוות המקצועי של GO for IT  שמח לקחת חלק פעיל ולתפוס מקום משמעותי בשוק ההשמה בישראל מתוך רצון להוכיח שפתרונות גיוס כוח אדם לחברות מחד לצד לווי וניהול קריירה של מועמדים מאידך צריכים ואפשר שיעשו גם אחרת.
בשל כך, GO for IT  מתבססת בעיקר על ניסיונה בן עשרות השנים של הקבוצה, על הידע הרב שהצטבר הן ברמת הטכנולוגיות והן ברמת ה- HR, על קשריה הענפים עם תאגידים מקומיים, מרכזי פיתוח מקומיים וגלובאליים, חברות SU, חממות טכנולוגיות, מרכזים אונ', מכללות טכנולוגיות ומיזמים טכנולוגיים בראשית דרכם.

בזכות היכרויות אישיות אסטרטגיות של אנשי GO for IT  , התמחותם הטכנולוגית, וחשיפתם לצרכי השוק העכשוויים אנחנו נחבר, נלווה, נכוון, נמליץ, נתמוך, נקצר – ככל שיידרש מאיתנו בדרך אל עוד השמה איכותית.
עם המון רוח גבית נהפוך עבורכם תהליכי גיוס ארוכים ומורכבים לידידותיים, מלמדים ובעיקר משתלמים.

GO for IT  מייחדת את שירותי ההשמה שלה לכל קשת מקצועות התוכנה ובהתאמה למרכזי ההתמחויות הטכנולוגיות של אנשיה.
אנו ערוכים לאתר, למיין ולבצע MATCHING איכותי של מהנדסי תוכנה בכל שפות הפיתוח המתקדמות, מהנדסי בדיקות, אנשי אוטומציה, תשתיות, מנהלי פרויקטים ומנתחי מערכת – כל זאת תוך היכרות עמוקה עם התרבות הטכנולוגית המונהגת בקרב החברות המגייסות וצרכי הגיוס כפי שנגזרות מהם, לצד חיבור אבסולוטי לפרופיל המועמד – לשאיפותיו, מגבלותיו, צרכיו המקצועיים והאישיים כמו גם לצרכי משפחתו.

GO for IT  ניצבת בצמת המפגישה דורשי עבודה מחד, מנהלים מגייסים וחברות מעסיקות מאידך – עם יכולות הבנה, הכרה וניתוח הצרכים של כל הצדדים על ידי הצוות המגייס, אנו מחויבים לתהליך השמה איכותי ומוצלח.
GO for IT  מזמינה אתכם להשתמש בשירותיה ולנצל את יתרונותיה הבולטים בדרך להשגת משרת חייכם בתהליך גיוס טוב, נכון ויעיל יותר.

 

לאתר לוג און תוכנה בע"מ

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes