אוהד, תכניתן אנדרואיד (פורסם 20.2.13)

אוהד, תכניתן אנדרואיד, עובד בחברת הייטק בינלאומית

ספר על חוויותיך בתהליך חיפוש העבודה.

למצוא עבודה זה כמו למצוא בן זוג. לפעמים הכל בסדר אבל פשוט לא מתאימים.

הכי חשוב זה להיות עצמך במובן החיובי של המילה. להביא את הצדדים הטובים שלך לתהליך הראיונות.

אם משהו לא נראה לך או שאתה מרגיש לא בנוח כנראה זה לא המקום בשבילך. לעומת זאת אם אתה מתנהג באופן טבעי בראיונות ומקבלים אותך ושמחים בך אז כנראה זה המקום שלך.

אני הייתי בשני ראיונות לפני שמצאתי את המקום הנוכחי. מקום ראשון בחברה ענקית עם אלפי עובדים: הרגשתי כמו בורג קטן וגם זה מה שהם חיפשו. כמובן שזה לא התאים.

המקום השני היה קטן יותר ואיכותי (כך נראה) היו מאד נחמדים אבל בשלב מסויים הראיון הופסק באמצע. זה היה פשוט עלבון. במבט לאחור אין מה להתבאס זה פשוט לא היה המקום בשבילי.

עדיף להתבאס בראיון מאשר להתבאס בעבודה עצמה.

במקום הנוכחי שאליו הגעתי דרך go4-it בטיפולה המסור של מיה החוויה היתה שונה לגמרי. הראיונות זרמו והיתה אוירה נעימה לאורך כל הדרך.

הם אהבו את מי שאני ואני הרגשתי שייכות למקום. ככה עברתי עוד שלב ועוד שלב וחיש מהר התחלתי לעבוד בחברה מעולה עם אווירה טובה ומשפחתית

איך שמעת על go4-it?

בעברי עבדתי בחברת log-on שהיא חברת האם של go4-it. התקשרו אליי מ log-on והציגו לי את המבצע 'חבר מביר חבר' שלהם. שאלו אם יש לי חברים שמחפשים עבודה.

עניתי שאני מחפש. אני לא יודע אם אקבל בונוס על זה. אבל מיד עברתי לטיפול המסור של מיה מ go4-it. 

ספר על חוויתך האישית בתהליך הגיוס עם go4-it.

מיה ליוותה אותי במסירות לאורך כל הדרך. ראשית מיה עברה על הקורות חיים שלי והבליטה את ההתאמה שלי למשרה.

לאחר מכן מיה ליוותה אותי בכל שלב ושלב ווידאה שהדברים נעשים כמו שצריך (לדוגמא שאביא ממליצים טובים) ושעוברים בצורה חלקה לשלב הבא.

ביומי הראשון לעבודה קיבלתי ממיה ו go4-it זר פרחים ענק ומרהיב ביופיו. זה חימם מאד את הלב וגם אשתי אהבה מאד את הזר ונהנתה ממנו ימים רבים.

האם אתה מוצא כי הסיוע של go4-it הפך את התהליך לפשוט יותר?

בוודאי. התוצאות מדברות ביד עצמן. 

 טיפ אישי לדורשי עבודה ?

שדרו למקום העבודה שאתם מעריכים את עצמכם. ולכן אתם מבקשים שכר גבוה.

מקום העבודה מעריך אנשים שמעריכים את עצמם. הוא גם רוצה להרגיש שנעשתה עסקה טובה והוא קיבל תמורה טובה בעד כספו. גם אם בסופו של דבר תתפשרו בשכר.

זה ברור לכולם שהשאיפה שלכם היא שכר גבוה. ובעז"ה אחרי שתוכיחו את כישוריכם בעבודה ו/או תקודמו תוכל גם לדרוש שכר יותר קרוב למה שביקשתם בהתחלה. 

נסו שלא להתפשר על מקום העבודה שלכם. ואם התפשרתם חכו להזדמנות הבאה. היא תגיע.

מילה לסיום?

יצא לי להמליץ לחברי על go4-it והם כבר בעיצמו של תהליך חיפוש עבודה.. הטיפול המסור והמקצועי של מיה, כושר ההבחנה המופלא שלה והיכולת שלה להיות שליחה ולחבר אותי עם המקום שלי עשו את ההבדל! אני ממליץ בחום!

ברכה והצלחה לכולם! 

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes