חיפוש עבודה

GO for IT  למועמדים…

ניסיון מצטבר, היכרויות רבות שנים ופעילות ענפה בקרב חברות הייטק מובילות, מרכזי פיתוח גלובאליים, SU לסוגיהם, חממות ומיזמים טכנולוגיים בראשית דרכם.

התחייבות לתהליך מיון וגיוס קצר וענייני תוך מיצוי כישורי המועמדים, והתאמתם למגוון המשרות והסביבות הטכנולוגיות.

ליווי המועמדים ושימור קשר אישי משלב האיתור, עבור לסיוע בכתיבה ועדכון קורות חיים, הכנה לראיונות הטלפוניים, הפרונטאליים, מכוני מיון, בדיקות ממליצים וסיוע במו"מ .

התמצאות טכנולוגית נרחבת של צוות GO for IT המיומן באבחון מקצועי ואופטימאלי של מועמדים בכל קשת מקצועות התוכנה ובכל הסביבות הטכנולוגיות.

אז מה באמת מעניין אותך ? האם זה הזמן להחליף מקום עבודה ? מעוניין לעבוד באינטל, אמדוקס, מייקרוסופט, בטר פלייס, אבל איך מגיעים לשם ? צריך לעדכן קורות חיים, מה עשוי לעניין אותם ובעיקר מה לא, ואיך בכלל ארשום את זה ? כיצד אבחר את מקום העבודה הבא שלי ? כיצד אתעדף הצעות דומות ? מה יזמן לי תהליך המיון ? מי יכין אותי לראיון עבודה, למבחני פיל"ת ? על מה לא אסכים לוותר בשלב המו"מ, מה נכון יהיה לבקש ? מי יאשר לי שהסכם ההתקשרות תקין ואפשר לחתום עליו ? למה בכלל לעזוב, האם באמת כל כך רע לי ?

אלו מקצת השאלות שתשאלו את עצמיכם במסגרת הרצון או המחשבה לשנות את מקום העבודה, ושהתשובות להן עשויות במידה רבה להוביל אתכם לתהליך קבלת החלטות טוב יותר – או נכון יותר בכל הנוגע לניהול חיי הקריירה שלכם, שאף לה השפעה ישירה ולעיתים קריטית על תחומים נוספים בחייכם.

הצוות המיומן של GO for IT עשוי לספק לכם תשובות אובייקטיביות אחראיות לרבות מהדילמות שתהליך חיפוש העבודה יזמן לכם.
ניסיונם רב השנים של אנשי GO for IT כמו גם הקשרים האישיים שנרקמו במרוצת הזמן עם גורמים בחברות הייטק מקומיות ובינלאומיות, מרכזי פיתוח גלובאליים, חברות SU ומיזמים טכנולוגיים בראשית דרכם, יאפשרו לנו לשים אתכם המועמדים במרכז תהליך הגיוס ולהציע לכם בכל נקודת זמן מגוון של משרות בתחום התוכנה – שיהלמו באופן ענייני וממוקד את ניסיונכם התעסוקתי, כישוריכם הטכנולוגיים, שאיפותיכם לקידום בתפקיד ובתנאי העסקה, מגבלותיכם וכן תכונות נוספות אישיות ובין אישיות שיכולת להיות רלוונטיות לעניין זה.

GO for IT תשאף למצות כל תהליך גיוס באשר הוא ולמנף עבורכם הזדמנויות תעסוקתיות שיקראו בדרככם וזאת באמצעות תהליך אבחוני וייעוצי מוקפד שיקיים צוות הגיוס לכל אחד ואחת מכן שיבקש להסתייע בשירותנו.
כך,
-אנו נעמוד ביחד על מידת המוטיבציה שלכם, סוגי הארגונים שמתאימים לכם, אופי המשרות, שעות העבודה, קרבה למקום המגורים, הרמה הטכנולוגית והפוטנציאל הניהולי, ציפיות השכר שלכם ומידת העניין שתמצאו בכל משרה וארגון וכיצד זה ישפיע על המשך התפתחות הקריירה שלכם.
-אנו נסייע בכתיבת קורות החיים ונבצע עבורכם את ההתאמות הרלוונטיות בהתאם לתפקידים שיוצעו לכם.
-תהליך הפניית קורות החיים לחברות ייעשה בשיתוף פעולה ותיאום מלא מולכם.
-אנו נבצע תהליך הכנה לראיונות טלפוניים, פרונטאליים ומבדקי הכנה למכוני המיון.
-נייעץ, נמליץ ונגשר על פערים בשלב המו"מ.
- צוות הגיוס של GO for IT ילווה אתכם לכל אורך התהליך מראשיתו ועד כמובן לגיוס המיוחל.

GO for IT מקבוצת לוג-און תוכנה בע"מ הפועלת בשוק משנת 1983 לוקחת על עצמה את האתגר הלא מבוטל של להפגיש מעסיקים פוטנציאליים עם מועמדים מהשורה הראשונה תוך מקסום היתרונות של כל צד בעסקה והפיכתם לערך המוסף של האחר.

לשליחת קורות חיים:
jobs@go4-it.co.il
Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes