"אחרי החגים" כבר כאן

GO for IT  "אחרי החגים" …

"אחרי החגים" מיועד לכל מי שיושב על הגדר, אולי קצת מבולבל ואולי קצת אובד עצות לגבי המשך הדרך!

אחרי חודשיים של חופש גדול ועוד חודש של חגים ועוד שבוע שבו מחליפים בעיקר חוויות
ואוספים פרטים וטיפים לגבי החופשה המשפחתית הבאה חזרנו אבל על אמת – לעבודה !
מהיכן מתחילים, מה לעשות לפני מה ? רגע לפני הישיבות המרתוניות והמצגות הראוותניות שלא נגמרות,
נסו לשאול את עצמכם ולהיזכר עד כמה אתם בכלל אוהבים את התפקיד הנוכחי שלכם, עד כמה הוא מעשיר לכם את שגרת היום יום, האם סביבת העבודה מרגישה לכם כבית, האם יש מי שעדיין לאחר זמן לא מבוטל מעריך את תפקידכם ותפקודכם, האם אתם פרודוקטיביים, משפיעים, האם יש אפשרות לקידום אנכי או רוחבי, מקצועי או כלכלי בתקופה הקרובה, האם הצלחתם להשיג את אחד מאלו בקדנציה הנוכחית ועם כמה ק"ג של עודפי מוטיבציה בכלל חזרתם לעבודה או למען הדיוק – לעבוד ???

למה ?

כי לפני החגים היו שהבטיחו לעצמם מסיבות בעיקר כאלו אבל גם אחרות, שבמהלך החגים הם ינסו לענות על חלק או על כל השאלות הנ"ל "ושאחרי החגים" הם יממשו את תכנית הפעולה שהתוו לעצמם במהלך החופשה בדסקוס עצה עם הקרובים אליהם והמקושרים שלהם …

אם אתם אינכם בדרך למעלה, אזי ככל הנראה אתם בדרך למטה…

לעזוב מקום עבודה זאת החלטה כבדת משקל ומומלץ למצות את כל האפשרויות שעומדות בפניכם באותו מקום עבודה לפני שמקפצים הלאה. למצות אין פירושו להתפשר על פתרונות ביניים, והכלל אומר שאם אתם אינכם בדרך למעלה, אזי ככל הנראה אתם בדרך למטה. עליכם לענות לעצמכם תשובות כנות לאותן שאלות כנות ולנתח באופן המציאותי ביותר את מגוון הפתרונות המעשיים שתוכלו ליישם עבורכם. השתדלו לעשות זאת בעצה ובתיאום עם האנשים שאוהבים אתכם וחפצים בהתקדמותכם ובמידת האפשר (וכתלות במידת הקרבה) ערבו גם את המנהל הישיר שלכם.

זכרו דלתות מסתובבות

תהליך עזיבת הארגון הינו מורכב ביותר ועל פי רוב מביא לתחושת חוסר נוחות שעשויה גם היא להשפיע במידה לא מבוטלת על ההחלטות שתקבלו או שתתקשו לקבל בהמשך הדרך.
ההתלבטויות שבדרך בתוך הארגון, עבור לזמן שיושקע בחיפוש עבודה חדשה ובהיערכות לראיונות עבודה, כמו גם אופן ועיתוי קבלת ההחלטה וההודעה למעסיק הקיים לצד המשא ומתן שינוהל עם המעסיק הפוטנציאלי – כל אלו יצריכו מהפעלתניים שביניכם התמצאות רבה בשוק העבודה, המון אנרגיות, נחישות והוגנות שתשמש אתכם גם בסגירת הדלת ( זכרו – שהיא בדרך כלל מסתובבת ) וגם בפתיחת דלת חדשה.

אין באמת עיתוי מושלם, בטח שלא "אחרי החגים"…

אז מהו העיתוי המושלם להחליט ולעזוב מקום עבודה ? נראה שאין כזה. אף פעם זה לא באמת מסתדר, ברוב הזמן זה גם לא נראה מתאים במיוחד ולמה לנו בכלל להיכנס להרפתקאות חדשות ? הרי הכל בסדר בעצם "לכאורה" או שלא ???

מבולבלים, מה עושים ?

אם את ההחלטה כבר קיבלתם, לצוות של GO for IT  יש עבורכם ארגז כלים מגוון ביותר שיכול לשמש כל אחד ואחת מכם ביציאה ובדרכו אל הדרך החדשה …
התמצאותה של GO for IT  בשוק התוכנה לצד קשרי עבודה מצוינים עם רבות מהחברות המובילות בארץ עשויה לחסוך לכם זמן יקר, התרוצצויות אין ספור והימנעות מכשלונות.
הצוות המיומן של GO for IT  ייעץ לכם וינתח ביחד עמכם את מצב השוק, הזדמנויות רלוונטיות, ישווה עבורכם תנאי העסקה, יסייע במו"מ, יפיג חששות בעזיבה ויסלול את הדרך להתקבל למשרה החדשה שלכם.
גם אם טרם החלטתם, GO for IT  תשמש עבורכם כר נוח להתייעצויות, התלבטויות ועוגן לכל החלטה שתתקבל.

ובכן, "אחרי החגים" כבר כאן – מה אתכם ?

לשליחת קורות חיים:
jObs@go4-it.co.il
Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes