חיפוש עבודה באמצעות מדיה חברתית

אם בעבר הלא רחוק הדרך העיקרית בה חיפוש עבודה היה מתבצע באמצעות מרקור מודעות דרושים בעיתון ולאחר מכן באמצעות שליחת קו"ח לאתרי דרושים ברשת, כיום המצב שונה בתכלית. חיפוש עבודה באמצעות מדיות חברתיות הוא בהחלט "הדבר הבא". כיום המציאות היא שעל כל משרה שמתפרסמת יש לא מעט מועמדים, במיוחד בתחומים מסוימים כגון מרקום, תכנות, הייטק וכו'. לצורך הדוגמא, ברגע שמתפרסמת מודעת דרושים הייטק, ישנם עשרות אם לא מאות מועמדים אשר מתמודדים על אותה משרה.  אין זה אומר שעליכם להפסיק לשלוח קורות חיים לחברות ההשמה השונות, אך לצורך מקסום תהליך חיפוש העבודה ולהפוך אותו לממוקד יותר כדאי מאוד להפנות את תשומת ליבכם ליתרונות חיפוש עבודה במדיות החברתיות השונות. כל הפרטים במאמר שלפניכם.

הנתונים "היבשים"

גם אם אין לכם חשבון משתמש בפייסבוק, אין סיכוי שלא שמעתם על הרשת החברתית הגדולה והמצליחה ביותר בעולם, כאשר בישראל בלבד ישנם כ-4 מיליון משתמשים והמספרים ממשיכים לעלות. על אף שמדובר ברשת חברתית אשר הוקמה, בין היתר, לצורך שמירה על קשרים חברתיים, מדובר בפלטפורמה מצוינת ליצירת נטוורקינג ווירטואלי במטרה שיהפוך למוחשי. יש לא מעט משרות המאוישות באמצעות המלצות של חברים. מכאן, מומלץ לשמור על דף הפייסבוק שלכם "נקי" מתמונות מביכות או מלל אישי פרטי. מדיה חברתית נוספת אשר נחשבת לאידיאלית לחיפוש עבודה היא כמובן לינקדין, אשר נחשבת לרשת חברתית מקצועית ועסקית מובילה בעלת מיליוני משתמשים ברחבי העולם. יש לא מעט מגייסים אשר נכנסים באופן קבוע ללינקדין לצורך איתור מועמדים פוטנציאלים.  

מחיפוש עבודה פסיבי לחיפוש אקטיבי

לאחר ששלחתם עשרות קו"ח, אם לא יותר, למעסיקים פוטנציאלים ולחברות השמה, במקום להמשיך ולהמתין לשיחת הטלפון המיוחלת, זה הזמן לשנות את הגישה. על מנת לבדל את עצמכם משאר המועמדים, עליכם לחשוב מחוץ לקופסא וכאן בדיוק נכנס השימוש במדיה החברתית. פתיחת חשבון ויצירת פרופיל קצר בכל אחת מן המדיות החברתיות המובילות כגון פייסבוק, לינקדין וכד', מגדילה באופן משמעותי את הסיכוי למציאת עבודה. עיניהם של חברות ההשמה והמעסיקים הפוטנציאלים בהחלט סורקים את המדיות החברתיות במטרה למצוא מועמדים פוטנציאלים. ובמילים אחרות, המעז מנצח.

ואצלנו ב Go4-it …

בחברת Go4-it השימוש ברשתות החברתיות ובכלל, ניצול הפלטפורמה הרשתית להפצה וקבלה של מידע חדש, אודות חברות, משרות, מועמדים, דרושים וכיו"ב מתקיים כל העת. מנהלת המדיה החברתית מתחזקת באופן שוטף תשתיות רשתיות ואיתוריות כדרך קבע שאף הפכו לא מכבר למקור הגיוס העיקרי של החברה.

לקבלת מידע נוסף והמלצות נוספות לגבי שימוש יעיל ואפקטיבי ברשתות החברתיות המובילות, אנו מזמינים אתכם להרים טלפון ו/או לשלוח מייל .

בהצלחה!

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes