מבחנים מקצועיים ממוחשבים- צעד אחד קדימה…

מבחנים מקצועיים ממוחשבים- צעד אחד קדימה…
(פורסם ב 26.12.12)

שלב מיון ואבחון המועמדים הינו חלק משמעותי ובלתי נפרד מתהליך הגיוס ב GO for IT. במסגרת תהליך זה, מועמדים שניסיונם התעסוקתי המקצועי כפי שמשתקף מקורות החיים שלהם עומד בקנה אחד עם דרישות התפקיד היבשות, מתקדמים לשלב הבא ועוברים סדרת מבחנים מקצועיים אשר מטרתם לאמוד את רמתם המקצועית והטכנולוגית, וזאת על מנת שהצוות המגייס ב GO for IT יוכל לבצע את ההתאמה הטובה ביותר בין הפרופיל הטכנולוגי של המועמד לבין הרמה המקצועית הנדרשת, מידת בכירות התפקיד ויכולות המועמד להתנהל בו בצורה האופטימאלית ביותר.
כחלק מעדכון שוטף של כלי המיון שלנו, שדרגנו לאחרונה גם את שיטת המבחנים המקצועיים לפלטפורמה ממוחשבת המאפשרת להעריך ולציינן את רמתם המקצועית של המועמדים באמצעות מבחנים טכנולוגיים ווביים. את המבחנים אנו בונים באמצעות מאגר עצום של שאלות טכנולוגיות פרקטיות ויישומיות אשר נכתבו על ידי למעלה מ-100 מומחים טכנולוגיים מובילים מכל העולם. מבחנים אלו מתעדכנים ב- On-Line ובתדירות גבוהה בהתאם לטכנולוגיות החדשות היוצאות לשוק ההיי-טק. כך אנו שומרים על תקפותם, מהימנותם ועל מידת הרלוונטיות שלהם למגוון רחב במיוחד של טכנולוגיות, תפקידים ולקוחות.

הכנסתה של הפלטפורמה החדשנית והמתקדמת לפעילות ב GO for IT מאפשרת לנו ולמועמדים לבצע את המבחנים מכל מקום ומכל מחשב, עם נגישות וגמישות מקסימאלית לצרכיהם השונים של הנבחנים. המבחנים נבנים בהתאמה אישית לכל מועמד ולכל משרה ע"פ פרופיל העיסוק הנדרש. בחינה ברזולוציה גבוהה של יכולותיו המקצועיות של המועמד מאפשרת גם לנו וגם למועמדים לנתח ביחד את נקודות החוזק והחולשה הטכנולוגיות שלהם. בהתאם, נתונים אלו משמשים הן את המועמד עצמו לקבלת משוב, הן את יכולתו להיערך בצורה טובה לראיון העבודה המקצועי הרלוונטי והן את המנהלים המגייסים בסוף התהליך לטובת עמידה והתרשמות מיכולותיהם הטכנולוגיות של המועמדים.

מבחינת צוות הגיוס של GO for IT, מדובר בלא פחות מבשורה שמאפשרת קפיצת מדרגה משמעותית בכל הנוגע לשימוש בכלי אבחון ומיון מהמתקדמים שמופעלים כיום בשוק, כשבמרכז ניצבים –
המועמדים שנהנים מגמישות מקסימאלית וממערכת מקצועית שמשקפת להם את חזית הטכנולוגיה, והמנהלים המגייסים שימשיכו להתמקד בעיקר ולאתר אליהם את המועמדים המתאימים ביותר.

אמרנו כבר בהצלחה לכולם ?!

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes