מרכזי הפיתוח המובילים בישראל

מרכזי הפיתוח המובילים בישראל

תחום ההייטק הוא תחום דינמי ואינטנסיבי המחייב, מכורח המציאות, התאמה מהירה לתנאי השוק והקדמה המשתנים. הקמת בסיסים של מרכזי פיתוח הנן בבסיס הצלחתן של כל חברה מקומית וגלובאלית ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחברות הייטק. בשנים האחרונות, ישראל הפכה למעצמה לא קטנה ולמוקד משיכה מרכזי עבור חברות הייטק בחו"ל אשר בחרו למקם את בסיסי הפיתוח שלהם בארץ. אותם מרכזי פיתוח מבקשים לאייש את מצבת כח האדם שלהן, בין היתר, באמצעות קשרים הדוקים ושיתופי פעולה עם חברות השמה מתמחות בהייטק, וחברות תוכנה מובילות. בפניכם סקירה קצרה וחלקית אודות מרכזי הפיתוח המובילים בישראל.

מיהם מרכזי הפיתוח המובילים בישראל?

• חברת אינטל – חברת אינטל העולמית מהווה את היצרנית המובילה בעולם בפיתוח מעבדים למחשבים, הקימה ביקום ובחיפה מרכזי פיתוח. המעבד הנמכר ביותר בעשור האחרון, ה Sandy Bridge פותח בשני מרכזי הפיתוח שצוינו לעיל.
• חברת HP – חברת HP ענקית הטכנולוגיה, הקימה בישראל, בעיר יהוד מרכז פיתוח אשר מתמחה בפיתוח תוכנות ושירותים תומכים לשיפור האוטומציה של מערכות מידע בחברות וארגונים שונים. בנוסף, מרכז הפיתוח עוסק גם בתחום מתן פתרונות ואספקת שירותי תוכנה באופן מקוון.
• חברת סיסקו – חברת סיסקו העולמית המתמחה בפיתוח וייצור טכנולוגיות מידע, בחרה לפתוח את מרכז הפיתוח שלה בעיר נתניה. מרכז זה מורכב מתשעה חברות סטארט אפ אשר נרכשו על ידי החברה החל מסוף שנות ה-2000.
• חברת SAP – חברת סאפ היא חברת ענק המתמחה בייצור ופיתוח תוכנה ארגונית. מרכזי הפיתוח של החברה ממוקמים בערים כרמיאל ורעננה ומעסיקים קרוב ל-800 עובדים.
• חברת NESS טכנולוגיות – חברת נס היא המובילה בתחום מתן שירותים ופתרונות במחשוב וטכנולוגיית מידע. לאחרונה חתמה החברה על הסכם מול עיריית באר שבע לצורך הקמת מרכז מחקר ופיתוח בעיר. לצורך איוש המרכז, ישנו צפי של גיוס 450 עובדים, כאשר 150 מתוכם עתידים להיות מהנדסי מחקר. אחת המטרות בפתיחת מרכז הפיתוח היא לעודד מגורים בנגב ובדרום.
• מרכז פיתוח של אפל בישראל – תקדים היסטורי – יש לציין את בחירתה המפתיעה של חברת אפל בישראל, כמדינה הראשונה מחוץ לאדמת ארה"ב, בה יוקם מרכז הפיתוח הראשון שלה. ככל הנראה, הקמת מרכז הפיתוח תתרחש לקראת תחילת השנה הבאה.
חברת לוג-און תוכנה לה קשרי עבודה הדוקים וענפים עם רבים ממרכזי הפיתוח בישראל פועלת לאיתור, מיון וגיוס כח אדם טכנולוגי איכותי ומנוסה להשתלבות באותם המרכזים. העבודה השוטפת שלנו מול מרכזי הפיתוח מאפשרת יצירת מגוון נרחב ונדיר במיוחד של היצע משרות, בסביבות עבודה שהן חזית הטכנולוגיה.

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes