שילוב בוגרי יחידות טכנולוגיות בהייטק בדגש 8200

שילוב בוגרי יחידות טכנולוגיות בהייטק בדגש 8200

תחום ההייטק סופח אליו על פי רוב, חתך אוכ' גבוה מהממוצע במספר רב של פרמטרים. על מנת לאתר ולמצוא את אותם מועמדים ראויים ואיכותיים, פונות מרבית החברות המגייסות בשוק ההייטק לחברות השמה ו/או לחברות תוכנה מתמחות ומבקשות להסתייע בשירותי האיתור, המיון והגיוס שלהן בבואן לגייס מועמדים בפרופילים ייחודיים, נישתיים ואיכותניים. על פי רוב, בוגרי היחידות הטכנולוגיות של צה"ל קרי 8200, ממר"מ, אופק, 180, שהוכשרו לתחומי העיסוק השונים בשוק ההייטק ואף צברו ניסיון טכנולוגי מתקדם לא מבוטל, עונים על מרבית דרישותיהן של חברות ההייטק המגייסות שלמדו והתאימו חלקים נרחבים בתרבות הארגונית שלהן לקליטת אוכ' איכותית זו. מהם יתרונות שילוב בוגרי היחידות הטכנולוגיות של צה"ל בשוק ההייטק? ומהם התפקידים הנפוצים המוצעים לבוגרי היחידות?

יתרונות שילוב בוגרי יחידות טכנולוגיות בתחום ההייטק

חברות השמה שמות דגש מיוחד בגיוס בוגרי יחידות טכנולוגיות בתחום ההייטק ובוגרי יחידת 8200 במיוחד ולא בכדי. יחידת 8200 שייכת לחיל המודיעין ועוסקת באיסוף ופענוח אותות וצפנים. רבים מבוגרי יחידת 8200 עובדים כיום בחברות הייטק מובילות בתחומן בארץ ובעולם וחלקם לקחו חלק ו/או אף אחראים על לא מעט אקזיטים יוצאי דופן שבוצעו בישראל בשנים האחרונות. המוכר ביותר הוא כמובן גיל שוויד, מייסד חברת צ'ק פוינט אשר שוויה נאמד כיום במיליארדי דולרים. גם יחידת ממר"ם היא כר פורה לייצור עובדים איכותיים לקראת הכניסה לתחום ההייטק כאשר הבולטת מכולם היא גליה מאור, מנכ"לית בנק לאומי לשעבר. בשורה התחתונה, לבוגרי היחידות הטכנולוגיות של צה"ל ישנם את הכישורים, היכולות והניסיון הרלוונטי המכשירים אותם מהיום הראשון ליציאתם לשוק להיקלט, להשתלב ולתרום לשוק ההייטק בתנאי העסקה מפתים ואטרקטיביים במיוחד.

תפקידים נפוצים

בוגרי היחידות הטכנולוגיות השונות של צה"ל מופנים לרוב על ידי חברות השמה לתפקידים הבאים: פיתוח תוכנה, פיתוח חומרה, אבטחת מידע, מחקר, QA ועוד. על אף שבתעשיית ההייטק, תואר אקדמי הוא תנאי סף מינימלי ישנן יחידות טכנולוגיות אשר שירות מלא בהן, מקביל בחברות הייטק מסוימות, לסיום תואר של ממש. בשורה התחתונה, השירות הצבאי באחת מהיחידות הטכנולוגיות המובילות עתיד לשמש קרש קפיצה היישר אל אחת מחברות ההייטק המובילות. ההכשרה והניסיון של בוגרי היחידות הם מצרך מבוקש בקרב עולם ההייטק.
גם אצלנו בחברת לוג-און מועסקים כבדרך קבע עשרות בוגרים של יחידות טכנולוגיות המבקשים באמצעות קשריה הענפים של החברה להתמיין ולהיקלט ברבים ממרכזי הפיתוח המובילים בארץ ובעולם בתחומם. באמצעות הרשת הענפה של קבוצת הבת GO4-IT המתמחה בהשמות בהייטק מאותרים עשרות בוגרים מדי שנה ובחלקם הם מופנים לעבודה במרכז הפיתוח המתקדם של לוג-און תוכנה בע"מ.

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes