מחפש עובדים?

GO for IT  למעסיקים…
  • מתן שירותי מיון ופתרונות גיוס לחברות במגזר ההיטק מהמובילות והמתקדמות בשוק.
  • התמצאות טכנולוגית נרחבת וניסיון מצטבר של עשרות שנים של חברת האם באיתור, מיון, גיוס ושיבוץ של מהנדסי תוכנה, מהנדסי בדיקות, אנשי תשתיות, מנהלי פרויקטים
    ומנתחי מערכת, בוגרי יח' טכנולוגיות, טאלנטים ובוגרי אונ' מצטיינים.
  • מאגר מועמדים איכותי המושתת על רשת חברתית פנימית המונה אלפי מועמדים – אקטיביים ופאסיביים כאחד לצד פעילות נרחבת ברשתות החברתיות ובקהילות המקצועיות.
  • התחייבות לתהליך גיוס קצר וממוקד, מלווה בקשר ישיר ורציף משלב פתיחת המשרה, ניתוח הדרישות, התאמת המועמדים, בדיקות ממליצים, סיוע במו"מ ואיושה.

בעשור האחרון אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת ששוק העבודה עובר – נורמות עבודה שמשתנות, הפרמטרים בבחירת מקום עבודה מתחלפים זה בזה, מודלי העסקה משתנים, הטכנולוגיות מתקדמות ומתעדכנות בקצב מהיר, פרופיל דורשי העבודה הוא כבר לא מי שהתרגלתם לראות – כשברקע דור ה- Y שמהווה אחוז משמעותי ומשפיע במיוחד מכוח העבודה יוצר שינויים דרמטיים בשוק הגיוסים, ותחרות עד כדי אגרסיבית מצד חברות דומות על לב לבו של כוח אדם איכותי ומיומן שמספרו הולך ופוחת ככל שנוקף הזמן.

GO for IT  שמה לה כמטרה להשתנות ככל וכל עוד שמאפייני השוק יצריכו, וזאת על מנת שתוכל לספק ללקוחותיה פתרונות גיוס יצירתיים בצורה עקבית למגוון מאתגרי הגיוס ששוק ההייטק מציב בפני המעסיקים בכל נקודת זמן.

GO for IT  בדרך אל עוד איוש משרה מוצלח לומדת את מגמות השוק, ומשתפרת כל העת ביכולתה לאתר כוח אדם זמין, איכותי, מיומן ובעיקר מתאים הן מבחינה אישיותית והן מבחינה טכנולוגית לכל משרה ותרבות ארגון.
אנו נעמוד מקרוב ונרחיב לך על המוטיבציות של המועמדים, מגבלותיהם, מידת יציבותם בקריירה, התאמתם הטכנולוגית ומסוגלותם להשתלב, הן מקצועית והן חברתית בתפקיד טכני כזה או אחר בזמן הקצר ביותר.

מעורבותם של אנשי GO for IT  ברשת והיחשפותם למגוון קהילות מקצועיות וטכנולוגיות מגבירה את סיכויינו לדיבור ויצירת קשרים עם מי שנחשבים למחפשי עבודה "פאסיביים" הנחשבים לבעלי פוטנציאל גיוס גדול ואיכותי, שהרי הנחת העבודה היא שהמועמד שאתה מחפש, כבר עובד.
הצוות המקצועי של GO for IT  יאתר, ימיין ויחשוף עבורך את המועמדים הרלוונטיים על פי מאפייני המשרה ודרישות הארגון שלך ובכל מקרה יעמיד לרשותך את קשריו ופעילותו האסטרטגית בגזרת היחידות הטכנולוגיות ומחוץ אליהן וכן, את ניסיונו רב השנים בגיוס להייטק והתמחותו בכל קשת הטכנולוגיות בהתאמה למרכזים הטכנולוגיים בקבוצה – מהנדסי תוכנה, מהנדסי בדיקות, אנשי תשתיות, מנהלי פרויקטים ומנתחי מערכת.

אין לנו ספק ב – GO for IT  כי את הזמן היקר והשקעת המשאבים הכרוכה באיתור ומיון כוח אדם מקצועי ומיומן תוכל לתעל בארגונך למשימות הליבה הארגוניות.
אנו באותו הזמן נתחייב עבורך לתהליך גיוס קצר, ענייני, וממוקד במסגרתו תקלוט לשורותיך את המועמד המתאים ביותר, המחויב ביותר, ועם הזיקה המקסימאלית לתפקיד ולארגון.

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes