מקצועות דרושים בהייטק

מקצועות דרושים בהייטק

המקצועות הדרושים בתעשיית ההייטק משתנים תדיר בהתאם לביקוש וההיצע של השוק. על כן משרה שהייתה מבוקשת עד לפני מספר שנים, כמו בתחומי התוכנה, נמצאת בשנים האחרונות דווקא במגמת ירידה בשוק המקומי. מידע אודות מקצועות מבוקשים ניתן להשיג באמצעות חברות השמה המתמחות בשוק ההייטק וכן באתרי אינטרנט שונים. החיפוש יגלה למתעניינים כי על תחומי העיסוק המבוקשים ביותר בימינו נמנים בין השאר מקצועות המבוססים על טכנולוגיות פרי פיתוחה של חברת מיקרוסופט.

ביקוש למקצועות מבוססי טכנולוגיית מיקרוסופט

משרות מבוססות טכנולוגיית מיקרוסופט הינן מהבולטות שמופיעות במודעות הייטק דרושים. זאת מאחר וחברת הענק לא מפסיקה לייצר טכנולוגיות חדשות החודרות לשוק העבודה, וההופכות את בעלי הידע וההכשרה בהן למבוקשים ונדרשים. כדאי לדעת שניתן ללמוד מקצועות מיקרוסופט במגוון מכונים ומוסדות המוסמכים לכך על ידי החברה עצמה, ושעם סיום הלימודים יש לעבור מבחני הסמכה בעלי הכרה בינלאומית. בין מקצועות מיקרוסופט השונים ניתן למצוא:

• WPF – Windows Presentation Foundation – זוהי טכנולוגיה חדישה מבית מיקרוסופט המאפשרת ליצור תוכנות בעלות ממשק משתמש גראפי מתקדם, המתאים לסביבת העבודה ווינדוס. יש לציין כי WPF מספקת ממשקים איכותיים המשתמשים במאיץ חומרה.
• מפתח Nent- ננט הינה טכנולוגיה חדשה של מיקרוסופט שתפקידה לספק יישומי אינטרנט עבור שרתים, ואילו אדם המתמחה בתחום זה הינו בעל ידע ביצירת אתרי אינטרנט דינאמיים. הביקוש למפתחים אלו גדל והולך בקרב חברות לבניית אתרים, שכן מדובר במוצרים קלים יותר לניהול ולתחזוקה לעומת אופציות פיתוח אחרות הקיימות בשוק.
• שפת # C- סי שארפ הינה שפת תכנות מבית מיקרוסופט מהנפוצות והנחשבות ביותר בעולם. שפה זו מאפשרת פיתוח מגוון רחב של אפליקציות בכל התחומים, כדוגמת אתרי רשת, מכשירים סלולאריים, שירותי ענן ואפליקציות למשחקים.
• * Windows Communication Foundation) WCF) – טכנולוגיה חדישה המתמקדת ביצירת תקשורת בין מחשבים.

באמתחתה של go4-it השמה בהייטק עשרות משרות מייקרוסופט ברבות מהחברות המקומיות המובילות בשוק לצד מרכזי פיתוח גלובאליים מתקדמים. הצוות המקצועי של go4-it ילווה ויכוון אתכם כל הדרך ועד להשתלבותכם בארגון, בתחום ובמשרה רלוונטיים בהתאם להכשרתכם, והניסיון המקצועי שלכם.

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes